AİR-TES Klima’nın kalite anlayışını, müşteri ihtiyaçları belirlemiştir. Bu açıdan baktığımızda, Verilen hizmetin yetersiz olması durumunda, ürünlerdeki fiziki kalite, müşteri veya kullanıcı açısından çok az şey ifade etmektedir. Tam da bu durum; yani, “Ürün ve hizmet kalitesindeki bütünlük”, bizim kalite anlayışımızı yansıtmaktadır.

AİR-TES Klima, güvenilir olmak zorundadır. Bu zorunluluk, bizi mühendislik hizmetimizdeki titizlikten, malzeme seçimimize kadar, çevreye ve topluma olan duyarlılıktan, vicdani sorumluluklarımıza kadar, dikkatli olmaya sevketmektedir. Projelendirme aşamasından, son kullanıcıya kadar bilinmelidir ki, her an AİR-TES Klima olarak hizmete hazırız.

Kuruluşumuzdan bu yana oluşturduğumuz güveni koruyarak, alanında lider bir firma olmak,

Oluşturduğumuz fonksiyonel, estetik, güvenilir, kaliteli sistemlerle beklentileri karşılamak,

Kalite yönetim sisteminin uygunluğunu iç ve dış bağlam ile stratejik istikameti doğrultusunda gözden geçirmek, uygulanabilir şartları karşılamayı, sürekli iyileştirme sağlamayı taahhüt etmek,

Karlılığımızı, pazar payımızı ve rekabet gücümüzü arttırmak,

Çağdaş yönetim tekniklerini kullanmak ve bunları eğitimlerle desteklemek,

Müşteriler, çalışanlar, tedarikçiler, işverenler yani ilgili tarafların belirlenen kalite ve süreç hedeflerine ulaşmada katılımını sağlamak, ihtiyaç ve beklentilerini karşılamak ve memnuniyetlerini arttırmak kalite politikamızın temelidir.

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Bizlere proje@air-tes.com mail adresimizden yada (0216) 606 25 38 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Bizi Arayın
(0216) 606 25 38 Bilgi istiyorum